Budapest Hop on Hop off Bus

Budapest Hop on Hop off Bus
29,00
Bestellen

Ontdek Budapest en alle prachtige bezienswaardigheden met de "Hop-on, Hop-off" bus!


Budapest staat bekend als één van de mooiste steden in Europa. U hebt nu de kans om dit zelf mee te maken! De "Hop-on, Hop-off" bus, met een hypermodern audiosysteem, is de meest comfortabele manier om alle bezienswaardigheden van Budapest te ontdekken. Met uw 48 uur ticket, kunt u in- en uitstappen waar u maar wilt. Van de "Fisherman's Bastion" naar " Margaret Island; St. Stephen's Basilliek naar "Heroes Square" en het spectaculaire Hongaarse parlementsgebouw. De vele verschillende bezienswaardigheden en artistieke gebouwen zullen u bij blijven. Het kan erg druk zijn bij het ticket-loket, koop daarom vooraf al uw ticket en stap gelijk in op een locatie van uw keuze!


Koop uw ticket bij Ticketbar, sla de wachtrij over en maak gebruik van de speciale Ticketbar aanbiedingen! 


Inclusief:
Dag Tour (Rode route, Groen route)
Audio informatie met koptelefoon in 23 talen
Cruise over de rivier de "Donau"
Panoramische tour in de nacht (Blauwe Route)
Rondleidingen met gids in beide delen van de stad

Het ticket is geldig vanaf de eerste keer rit in de bus of op de boot.

Rode Route tijdsschema:
Klanten kunnen aan de tour meedoen door op te stappen bij één van de "hop-on, hop-off" haltes.
De complete tour duurt ongeveer 2-2,5 uur.
Audiogidsen zijn beschikbaar in 23 talen.
 
Rode route
De bussen rijden elke 15-30 minuten
 
BUSHALTE Eerste Bus Laatste Bus 
1 Heroes’ Square 09:06 16:36
2 1956 Memorial Square 09:11 16:41
3 Keleti Railway Station 09:15 16:45
4 Best Western Hotel 09:17 16:47
5 New York Cafe 09:20 16:50
6 Astoria 09:25 16:55
7 Buddha-Bar Hotel/Karpatia Restaurant 09:27 16:57
8 Citadel 09:39 17:09
9 Great Market Hall 09:51 17:21
10 National Museum 09:55 17:25
11 Kiraly Street 10:01 17:31
12 Deak Ferenc  Square 09:02 17:32
13 Chain Bridge 09:13 17:43
14 Petofi Square 09:16 17:46
15 Clark Adam Square 09:24 17:54
16 Castle District 09:30 18:00
17 Clark Adam Square 09:42 18:12
18 Batthyany Square 09:46 18:16
19 Margaret Bridge 09:52 18:22
20 Nyugati Railway Station 09:58 18:28
21 Bathory Street/Parliament 10:01 18:31
22 Basilica 10:03 18:33
23 Chain Bridge 10:09 18:39
24 Deak Ferenc Square 09:15 18:45
25 Big Bus Customer Service Centre 09:25 18:55
26 Opera 09:27 18:57
27 Octogon/Liszt Ferenc Square 09:28 18:58
28 Heroes’ Square 09:35 FINISH

 

Rivier Cruise tijdsschema
U kunt deelnemen aan de tour vanaf de twee de hop on hop off startpunten.
Het originele ticket kan ge-upgrade worden met de rivier cruise. 


Van Naar Programma        Vertrek Aankomst
Dock 11 Margaret Island Hop-on, Hop-off 10:30 11:05
Margaret Island Batthyany Square Hop-on, Hop-off 11:05 11:15
Batthyany Square Dock 11 Hop-on, Hop-off 11:15 11:55
Dock 11 Margaret Island Hop-on, Hop-off 12:00 12:35
Margaret Island Batthyany Square Hop-on, Hop-off 12:35 12:45
Batthyany Square Dock 11 Hop-on, Hop-off 12:45 13:25
Dock 11 Margaret Island Hop-on, Hop-off 13:30 14:05
Margaret Island Batthyany Square Hop-on, Hop-off 14:05 14:15
Batthyany Square Dock 11 Hop-on, Hop-off 14:15 14:55
Dock 11 Margaret Island Hop-on, Hop-off 15:00 15:35
Margaret Island Batthyany Square Hop-on, Hop-off 15:35 15:45
Batthyany Square Dock 11 Hop-on, Hop-off 15:45 16:25
Dock 11 Margaret Island Hop-on, Hop-off 16:30 17:05
Margaret Island Batthyany Square Hop-on, Hop-off 17:05 17:15
Batthyany Square Dock 11 Hop-on, Hop-off 17:15 16:25
Dock 11 Margaret Island Hop-on, Hop-off 18:00 18:35
Margaret Island Batthyany Square Hop-on, Hop-off 18:35 18:45
Batthyany Square Dock 11 Hop-on, Hop-off 18:45 19:25
Dock 11 Dock 11 Sightseeing 19:30 20:50
Dock 11 Dock 11 Sightseeing 20:00 21:20
Dock 11 Dock 11 Sightseeing 21:00 22:20
Dock 11 Dock 11 Sightseeing 21:30 22:50





Panoramische tocht in de nacht (Blauwe route)

Vertrekt dagelijks vanaf Stop #9  Károly körút, Budapest, 1075 Hungary. 
Gemiddelde duur: 1 uur
Niet mogelijk om in- of uit te stappen tijdens de tour


Wandeltochten

Beide wandelingen zijn dagelijks beschikbaar

 

Startpunt  

Vertrek  

 Aankomst

Pest Tour

Big Bus Customer Service Centre, stop 25

11:00

12:30

Castle District Tour

Szentharomsag Square, in front of Matthias Church

14:30

16:00

 


29,00

Boek hier!

Aantal

48 uur - Volwassene
(€ 3.00€29.00)
 
48 uur - Kind (5-15)
(€19.00)
 
Email icon Tickets worden verzonden per e-mail.
Powered by Ticketbar